-->

DENEME ERİŞİMİ: KURUMSAL ONLINE DİL YÖNETİM SİSTEMLERİ - KODSİS VERİ TABANI

07 Şubat 2023

Değerli Kullanıcılarımız, 

 

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Yabancı Diller Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi - DPÜ DİLMER tarafından geliştirilen “Kurumsal Online Dil Yönetim Sistemleri - KODSİS Veri Tabanı”  31 Mart 2023 tarihine kadar deneme erişimimize açılmıştır.

Kur ve mesleki yabancı dil eğitimleri üzerine 900'den fazla video sunan KODSİS veri tabanında ayrıca sunulan kişisel gelişim eğitimlerinden de faydalanabilirsiniz. 

 

KODSİS - ERİŞİM İÇİN TIKLAYINIZ

 

ÖNEMLİ NOT: Eğitimlere ücretsiz erişim için ilk bağlantıda kampüs içinden üniversite internet ağına bağlanarak ya da kampüs dışından proxy ayarlarınızı yaparak ibu uzantılı kurumsal e-posta (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) adreslerinizle KAYIT olmanız gerekmektedir. Sonraki girişlerinizde herhangi bir internet ağına bağlanarak da veri tabanını kullanabilirsiniz. 

 

KAYIT OLUŞTURURKEN İZLENECEK ADIMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

KODSİS Kayıt ve Öğrenci Paneli Bilgilendirme Videosu için TIKLAYINIZ

Örnek Dersler için TIKLAYINIZ

 

(NOT: Deneme erişimi kapsamında katılımcılara e-Devlet sertifikası verilememektedir.)                   

 

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
    Karaköy Mahallesi Şehit Ozan Özan Caddesi Dış Kapı No:18
    14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 254 10 00 / +90 374 253 46 55 Fax: +90 374 253 45 56
  • EPosta: kutuphaneibu.edu.tr