UPTODATE VE CLINICALKEY ONLINE KULLANICI EĞİTİMİ
-->

UPTODATE VE CLINICALKEY ONLINE KULLANICI EĞİTİMİ

08 Mayıs 2023

 

Değerli Kullanıcılarımız, 

 

Kütüphanemiz tarafından aboneliği sağlanan Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online TIP kaynaklarına evlerinizden ve mobil uygulamalardan; içerikte aradığınız bilgilere hızlı ve kolayca nasıl erişebileceğiniz konusunda Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi mensuplarına online kullanıcı eğitimi düzenlenecektir. 

Eğitime katılmak isteyen kullanıcılarımız için bilgiler aşağıdaki gibidir :

 

ÖNEMLİ: ibu uzantılı (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.) kurumsal e-posta adresinizle ve kurum olarak üniversitemizi belirterek kayıt olunuz. E-postanıza gelecek bağlantıdan toplantıya katılabilirsiniz. (Lütfen istenmeyen iletiler /junk e-mail kutunuzu da kontrol ediniz).

 

 

EĞİTİME KAYIT İÇİN,

11 Mayıs 2023, Perşembe Saat: 12.30 KAYIT için TIKLAYINIZ

 

 

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7400’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 12.300’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanması ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Elsevier ClinicalKey veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır. Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır. Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

  • Adres: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı
    Karaköy Mahallesi Şehit Ozan Özan Caddesi Dış Kapı No:18
    14030 Gölköy / BOLU
  • Tel: +90 374 254 10 00 / +90 374 253 46 55 Fax: +90 374 253 45 56
  • EPosta: kutuphaneibu.edu.tr